O Firmie

ZAANGAŻOWANY DEWELOPER

Dynamicznie Rozwijający Się Deweloper

Działamy na rynku mieszkaniowym i lokali użyteczności publicznej na terenie województwa Lubuskiego i Zachodniopomorskiego. Jako deweloper budujemy domy jedno- i wielorodzinne, całe kompleksy lub miniosiedla. Współpracujemy z profesjonalnymi biurami projektowo – architektonicznymi oraz zaufanymi, wykwalifikowanymi, odpowiedzialnymi i sprawdzonymi ekipami budowlanymi oraz instalacyjnymi (instalatorzy, cieśle, elektrycy, dekarze, malarze).

Naszym głównym celem jest zadowolenie klientów, które uzyskujemy dzięki budowie na najwyższym poziomie w ciekawych lokalizacjach i w rozsądnym poziomie sprzedażowym.

Profesjonalni Architekci

Pracujemy z doświadczonymi, sprawdzonymi architektami, którzy realizują założone cele Inwestora. Wieloletnie doświadczenie i dziesiątki zrealizowanych projektów spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Doświadczone Ekipy Budowlane

Znamy ludzi, z którymi pracujemy. Nasze projekty realizuję tylko ekipy z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej dysponujące szeroką wiedzą.

Wykwalifikowani Wykonawcy

Wykonawcy realizujące poszczególne branże to wykwalifikowani fachowcy z branży sanitarnej i elektryczne wykonujący również systemy rekuperacji, pompy ciepłą i fotowoltaikę. Na zlecenie klienta oferujemy również ekipy do wykończenia wnętrz.

Co mówią o nas nasi klienci?